Afsluiting seizoen 2018-2019 - School of Self Defence skip to Main Content
Menu
Afsluiting Seizoen 2018-2019

Afsluiting seizoen 2018-2019

Afsluiting seizoen 2018-2019

 

Afsluiting seizoen 2018-2019. Op zaterdag 29 juni hebben wij het seizoen afgesloten met een American BBQ-party. Elke jaar sluiten wij het seizoen op deze manier af. Dit doen wij samen met onze leden, hun partners en kids. Ook dit jaar hadden wij een springkussen en diverse spellen voor de kids. Iedereen had zijn best gedaan om wat lekkers mee te nemen. Een aantal hadden heel erg hun best gedaan en namen de heerlijkste gerechten mee.

Het was een fantastische dag met heerlijk weer. 19 juli 2019 hebben wij de laatste dag, daarna zijn wij even gesloten en gaan onze trainers en coaches genieten van hun welverdiende vakantie. 19 augustus gaan wij weer volle bak aan de slag en hopen op een nog beter seizoen.

Iedereen alvast een goede vakantie. Geniet er met volle teugen van en wij zien jullie in augustus.

Back To Top
×Close search
Zoeken