Speldag en American bbq party - School of Self Defence skip to Main Content
Menu
Speldag En American Bbq Party

Speldag en American bbq party

Speldag en American bbq party

Speldag en American bbq party. Vorig weekend hebben wij het seizoen afgesloten met allerlei activiteiten en een American bbq party.

Elk jaar sluiten wij vlak voor de zomer het seizoen af met onze leden en familieleden. Er werden verschillende spellen gespeeld, zoals waterflessen voetbal, blokgooien en een waterrace. Na afloop van de spellen zijn wij met zijn allen gaan barbecueën. Iedereen had zijn of haar best gedaan om wat lekker mee te nemen. Er was dus eten en drinken in overvloed.

Het was een fantastische dag met heerlijk weer. Wij kunnen niet wachten tot volgend jaar.

Hierbij de foto’s van deze prachtige dag.

Back To Top
×Close search
Zoeken